Ostaszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 627 700 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
17 518 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
110
Długość działki (mb.)
170
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
195/4540/OGS

Opis nieruchomości

1. Położenie: Ostaszewo położone jest w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie ziemskim toruńskim, gmina Łysomice granicząca z 200 tysięcznym miastem Toruniem od jego północnej strony. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 1 (Cieszyn, Toruń, Gdańsk) oraz przy linii kolejowej Toruń – Malbork. W odległości ok 10 km przebiega autostrada A1 z węzłem autostradowym w Turznie, do którego budowane są drogi dojazdowe. Przy drodze krajowej nr 1 w Ostaszewie, znajduje się Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, na której terenie działa obecnie 11 firm japońskich (Orion, Sharp, Sumika, Kimoto, Sohbi, Tensho, Nissan Logistic, itp.) oraz Apator. Sharp i Orion są największymi zakładami produkcyjnymi na terenie Gminy Łysomice.

2. Przeznaczenie terenu: teren, na którym położona jest przedmiotowa działka objęty jest Miejscowym Planem zagospodarowania Przestrzennego. Dla tego terenu przeznaczenie podstawowe to: teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz teren zabudowy usługowej. Przeznaczenie uzupełniające: budowle, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej, drogi wewnętrzne, parkingi, obiekty małej architektury, zieleń urządzona, dopuszcza się funkcję mieszkalną wyłącznie dla właściciela działki.

3. Charakterystyka działki: nieruchomość jest niezabudowana, składa się z dwóch działek o powierzchniach 7 936 m2 i 9 528 m2, swoim kształtem zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 110 x 160 m. Działka przylega bezpośrednio do drogi krajowej nr 1 i drogi wojewódzkiej. Media dostępne wzdłuż działki.

4. Otoczenie działki: Działka położona w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przy drodze krajowej nr 1 i linii kolejowej.

Ponad to, dla działki został przygotowany projekt budowy hotelu z restauracją o powierzchni 700 m2. W projekcie zaprojektowano 16 pokoi 2 osobowych i restaurację oraz parkingi. Obiekt można rozbudować.

Jest możliwość zakupu jednej działki.

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Home Expert

Home Expert

Telefon:
601 664 339
E-mail:
joanna.czyzewska@homeexpert.com.pl
Numer licencji:
6693

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej